Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67954

Müügianalüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • müügitulemuste ja tootekampaaniate analüüsimine ja aruandluse koostamine
  • turuandmete kogumine ja analüüsimine
  • uute turundus- ja müügiprojektide eelarvete ja tasuvusarvestuste koostamine
  • aruandlussüsteemi arendamine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus või selle omandamine 2006.a. jooksul
  • head teadmised ja oskused müügialase informatsiooni kogumiseks, üldistamiseks ja analüüsimiseks
  • hea üldistus- ja analüüsivõime
  • teotahtelisus ja tulemustele orienteeritus
  • täpsus ja kohusetunne ülesannete täitmisel
  • soov areneda

Eneseteostusvõimalust tootmisettevõttes, mis annab uusi kogemusi ja oskusi.

Tööpakkumise number
#67954