Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #271492

Müügianalüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • müügianalüüside, -raportite , graafikute koostamine ning presenteerimine;
  • müügitoe pakkumine jm sellega seonduvad ülesanded.

Ootused kandidaadile

  • teadmised analüüsi valdkonnast ja/või vastav töökogemus;
  • väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
  • väga hea arvutioskus, MS Office (Excel, PowerPoint);
  • huvi müügivaldkonna ja kliendisuhtluse vastu;
  • meeskonnatööle orienteeritus;
  • hea suhtlemisoskus.

Kasuks tuleb:
  • majandusalane haridus;
  • töökogemus müügianalüütikuna;
  • huvi kosmeetika- ja iluvaldkonna vastu.

Ettevõte pakub

  • head meeskonda ja töökogemust rahvusvahelises ettevõttes;
  • arenguvõimalust müügivaldkonnas.

Tööpakkumise number
#271492