Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #300254

Müügiagent

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda aktiivset müügiesindajat. Esmaseks töökohustuseks on aktiivne müük ja kohusetundlik kliendihaldus. Samuti andmebaaside haldamine, asjaajamise korraldamine, aruandlus ja analüüs.

Ootused kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt ootame head suhtlemisoskust ja algatusvõimet. Eelistatud on eelneva müügikogemusega analüüsivõimelised ja ausad inimesed.

Pakume huvitavat ja mitmekesist tööd. Hea töötaja on meie ettevõttes alati hästi tasustatud ning omab suurepärast töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#300254

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. märts 2013
Kuulutus sisestati:
27. veebruar 2013

Noto viimistlusalong tegeleb projektimüügiga ning esindab Eestis põranda- ja seinakattematerjalide eliittootjaid. Noto missiooniks on aidata oma klientidel luua kauneid ja huvitavaid interjööre, soovi korral aitame ka sisekujundusalase nõu, tootealaste koolituste ning paigaldus- ja hooldusinfoga. Notos ootavad Teid alati värskeimad disainiideed, meelepärased tooted ja parimad nõuanded.

Vaata rohkem

Müügiagent