Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #242448

Müügiagent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Aktiivne ettevõtte teenuste tutvustus ja müük;
Uute kliendisuhete loomine ning olemasolevate haldamine;

Ootused kandidaadile

Väga hea suhtlemisoskus;

  • Väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas;
  • Vene keele oskus suhtlustasandil;
  • Kesk- või kõrgharidus;
  • Tulemustele orienteeritus;
  • Iseseisvus, järjekindlus ja täpsus.

Ettevõte pakub

Motiveerivat boonussüsteemi;

  • Nooruslikku, lõbusat ja toetavat kollektiivi;
  • Kaasaegset töökeskkonda;
  • Vabadust kaasa rääkida ettevõtet puudutavates küsimustes;
  • Ametialaseid koolitusi.

Tööpakkumise number
#242448

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
3. november 2011
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2011

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Müügiagent