https://www.cvkeskus.ee/180374

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #180374

Müügiagent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Aktiivne reklaami müük telefoni ja e-maili teel
Müügipakkumiste koostamine
Vajadusel klientidega kohtumine
Müügilepingute sõlmimine


Ootused kandidaadile

Müügialane töökogemus telefoni teel (vähemalt 1 aasta)
Hea läbirääkimis- ja veenmisoskus
Positiivne ellusuhtumine
Orienteerimine tulemusele


Ettevõte pakub

- Müügi %
- Koolitusi
- Töökohta Tallinna kesklinnas


Tööpakkumise number
#180374
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Müügiagent
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!