Värsked tööpakkumised

Müügiagent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 38524

Tööpakkumise number

38524

Töö kirjeldus

Töö sisuks on aktiivne telefonisuhtlus klientidega
Pakkuda tuleb kvaliteetseid tooteid ja teenuseid raamatupidamise- ja finantsala spetsialistidele
Töö eeldab pidevat enesetäiendamist ja uuendustega kursisolemist

Nõudmised kandidaadile

Mitmes riigis tegutseva ettevõtete grupi Eesti turule suunatud tütarfirma otsib oma meeskonda noori karjäärist huvitatud inimesi:
• Vanus 19 kuni 22 eluaastat
• Hea suhtlemisoskus
• Õppimisvõime
• Ambitsioonikus
• Eesti keel emakeelena, vene keele oskus, muud võõrkeeled on pluss
• Pühendumine, valmidus töötada ühe tööandja juures

Ettevõte pakub

Erialane koolitus enne tööleasumist
Positiivse hoiakuga, hästi motiveeritud nooruslik meeskond
Võimalus edasi areneda paljude astmetega karjääriredelil müügi-turunduse suunal

Lisainfo

Erialase professionaalsuse suurendamine on meie firmas oluline. Töötamine osalise tööajaga või kooli kõrvalt ei ole võimalik.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. jaanuar 2005
Kuulutus sisestati:
14. detsember 2004

Mitmes riigis tegutseva ettevõtete grupi Eesti tütarfirma. Pakume kvaliteetseid tooteid ja teenuseid raamatupidamise- ja finantsspetsialistidele