Värsked tööpakkumised

Müügiagent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 240837

Tööpakkumise number

240837

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi müügiagenti, kes tegeleks aktiivse müügiga telefoni teel . Tegevusala on personaliotsing.Sobib ideaalselt kodus töötamiseks.
Pakume palju erinevaid eneseteostusvõimalusi ning võimalust algatada projekte ning erinevaid kampaaniaid.

Märksõnadeks on:
aktiivne müük
klientide vajaduste väljaselgitamine
klientidega suhtlemine

Nõudmised kandidaadile

Otsime aktiivset ja teotahtelist inimest, kellele meeldib suhelda erinevate inimestega ning kelle jaoks eitav vastus ei riku päeva. Vajalik soome keele oskus suhtlustasandil.Keeleoskus vähemalt keskmine.

Ettevõte pakub
Omalt poolt pakume kandidaadile:

Häid töötingimusi juhul kui kandidaat soovib tööd kontoris teha.
Head tulemuspalka vastavalt töö resultaadile
Sõbralikku kollektiivi
Vaheldusrikast ja huvitavat tööd,arenemisvõimalusi
iseseisvust
koolitust
paindlikku töögraafikut
piiramatut tööaega
rohkesti tööd
tasu vastavalt tulemustele
tasuta tööalast väljaõpet
uusi väljakutseid
väljakutset rakendada oma oskusi ning ideid
võimalust midagi suurt ellu viia
Võimalus teha tööd kodus.

Lisainfo

Töö sobib ka väljaspool Tallinnat elavatele inimestele

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, ametnik või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
29. september 2011
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

Vaima Investment