Värsked tööpakkumised

Müügiagent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 175173

Tööpakkumise number

175173

Töö kirjeldus

Otsime müügiagenti , kes tegeleb aktiivselt maja renditeenuse ja reklaamiga. Töö toimub arvutiga. Villa24.ee on eksklusiivne villa Tallinnas Nõmmel kus on võimalik korraldada meeldejäävaid üritusi.
Pakume koostööd internetis reklaamijatele, kelle ülesandeks oleks tutvustada Villa24.
Ülesanne on tutvustada Villa24 heast küljest interneti avarustes ja selle abil suurendada huvi Villa24 vastu.

Nõudmised kandidaadile

läbirääkimiskogemus
aktiivsus ja ettevõtlikkus
esinemis- ja läbirääkimisoskus
tegutsemisjulgus

Ettevõte pakub

lisasoodustusi
piiramatut tööaega
rohkesti tööd
tasu vastavalt tulemustele
väljakutset rakendada oma oskusi ning ideid

Lisainfo

Kui on huvi koostöö vastu siis palun esitleda viisid kuidas reklaami teostaksid ja kuidas peaks toimuma tulemuse mõõtmine
- On võimalik mõõta tulemust tekitatud huvi suurusega (näit. Kodulehe külastuste arv)
- või siis kui on võimalik identifitseerida kliendi päritolu, oleks tasu % kliendi rendisummalt.
Villa24 poolne tasu võib seisneda kas rahalises või näiteks ruumide kasutusele andmisena parter tehinguna.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, ametnik või lepinguline või praktika või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
24. mai 2009
Kuulutus sisestati:
12. märts 2009

Villa24 tegeleb erinevate üristuste korraldamistega ja peoruumide rentimisega.Ruumid mahutavad 100 inimest
Sünnipäevad, firmapeod, pulmad, peied, konverentsid, müügipäevad, väliskülaliste majutus.
Ruumid:
Kaminasaal/Banketisaal/ Diskoteek (~30 inimest)
Lounge/Baar (lava ja baariletiga) (~30 inimest)
Saunad 2tk (üks mullivanni ja eraldi magamistoaga)
Magamistoad (12tk)
Väliterass kaminaga(otse saunast)
Köök
WC'd 5tk

Lisaks:
Toitlustamine (söögid, joogid, inventar)
Erinevad artistid ja esinejad
Helitehnika rent (ka koos DJ 'ga)
Limusiini rent
Köögi kasutamise võimalus
Grillimise võimalus
Autode parkimisvõimalus ~15 autole