https://www.cvkeskus.ee/279074

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Müügiagent, müügiesindaja (perspektiivis müügijuht) asukohaga Tallinnas (võib asuda mujal Eestis või välismaal)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 279074

Tööpakkumise number

279074

Töö kirjeldus

* Aktiivne ehitusmaterjalide (üldehitus-, puit- ja viimistlusmaterjalid, ehitusmetall, aknad-uksed, ehitusvahendid ja -kaubad, tööriistad jne.) jae-, projekti- ja hulgimüük Eestis ja ka välismaale.
* Kliendisuhete loomine, edukas hoidmine, tulemuslik arendamine.


Nõudmised kandidaadile

* EELNEV EDUKUS eelkõige ehitusmaterjalide projekti(hulgi)müügil või TULEMUSLIK TÖÖ ehitusfirmas ostu- või projektij(objekti)uhina (See on lisaväärtus).
* Aktiivse müügi&suhtlemise oskus ja tahe. Valmisolek tulemustele põhinevaks müügitööks.
* Oskus nii iseseisvalt kui ka meeskonnas töötada.
* Hea organiseerimisvõime.
* Ausus, korrektsus,usaldusväärsus ja lojaalsus.
MIS TULEB KASUKS:
* Ehitus-, müügi- või ärialane kõrg- või eriharidus.
* Soovitused


Ettevõte pakub

* VÄGA HEAD VÕIMALUST TEENIDA EDUKA MÜÜGIGA KÕRGET TÖÖTASU .
* Mitmekülgset, huvitavat ja aktiivset tööd.
* Meeldivat, töökat ja professionaalset kollektiivi ning tippspetsialistidest kolleege.
* Kaasaegset müügisüsteemi ja häid töötingimusi.


Lisainfo

JULGUSTAME
* Kui oled aktiivne ja müügitööle pühenduv, siis oled oodatud tegijaks meie kogemustega müügimeeskonda.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
5. august 2012
Kuulutus sisestati:
5. juuli 2012

FIRMA NIMI PEIDETUD

Ehituse Hankekeskus OÜ on 1998 aastast tegutsev ehitusmaterjalide, sh üldehitus-, viimistlus. ja eksklusiivsete ehitusmaterjalide ja -toodete, projekti-, hulgi- ja jaemüügiga tegelev firma. Paljusid ehitusmaterjale ja - kaupu firma impordib ise, samas müües ka kõiki Eestis toodetuid ehitusmaterjale ja -tooteid, sh üldehitus-, puit- ja viimistlusmaterjalid, ehitusmetall, aknad-uksed, tööriistad ja -vahendid, jt. ehituskaubad.
Firma kauplus ja ruumikad laod asuvad Tallinnas Vana-Tartu mnt.20. Samas, asub ka kaasaegse sisekujundusega avar projektimüügi büroo ning eksklusiivsete viimistlusmaterjalide näidiste saal, sh inglise firma Armourcoat ja itaalia firmade (Arthe jt.) dekoratiivsete siseviimistluskrohvide ja -värvide ning skulpturaalsete seinapaneelide väljapanek. Sealsamas on väljas ka mitmeid teisi maailmas tuntud firmade poolt toodetavaid hoonete välis- ja siseviimistluses kasutatavaid fassaadimaterjale (Jaapani firma Mitsubishi Plastics alumiinium fassaadikatte komposiit(kärg)paneelid Alpolic, Sloveenis firma Trimo sandwichpaneelid, Hispaania välis- ja sisefassaadide katteplaadid Parklex jt.), seinte ja lagede kõrgkvaliteetseid akustilised paneelid Šveitsi tuntud firmalt Topakustik, Portugali keraamilisi põrandakatteplaate, aga samuti teiste tuntud, eelkõige, Euroopa firmade viimistlusmaterjale ja -tooteid. Ehituse Hankekeskus OÜ-l on kogemustega müügimeeskond ning aktiivne kliendibaas. Firma plaanib 2012. aastal oluliselt arendada nii eksklusiivsete ehitusmaterjalide ja -toodete kui ka soodsate hindadega ehituskaupade müüki nii firmadele kui ka eraehitajatele. Oluliselt kasvab veelgi kõrgekvaliteediliste importehituskaupade tarne. Lisandunud on ka ehitusmaterjalide müük ekspordiks, eeskätt eesti ehitusfirmadele, mis tegutsevad Põhjamaades ja mujal Euroopas.