Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199675

Müügiagent

CVKeskus.ee klient
kogu Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Grillimisseadmete müük saksa ja austria catering-ettevõtetele (telefonimüük, pakkumised e-mailidega).

Samuti pakume tööd ka Norra, Hollandi, Belgia, Tšehhi, Šveitsi ja Hispaania turgude müügiagentidele. Vajalik kohaliku turu suhtluskeele oskus kõnes ja kirjas.

Nõudmised kandidaadile

  • Saksa keele oskus kõnes ja kirjas heal tasemel
  • Iseseisva töö oskus
  • Müügitöö kogemus
  • Võimalus kodus töötamiseks
  • Huvi kokanduse vastu
  • Pingetaluvus
  • Tulemustele orienteeritus

Ettevõte pakub

  • Võimalust kodus töötamiseks
  • Vaba graafikut
  • Kõrget tulemustasu
  • Firmasisest müügikoolitust
  • Põnevat ja arendavat tööd
  • Võimalust töötada noores ja kiiresti arenevas ettevõttes

Tööpakkumise number
#199675

Asukoht:
kogu Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
19. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
21. jaanuar 2011
Lisainfo palga kohta:
Tulemustasu

GrillSymbol on Eesti ettevõte ja toodab grillimisseadmeid Euroopa turgudele. Meie toodete põhitarbijaks on välitoitlustusega tegelevad ettevõtted ning eraisikud.

Vaata rohkem

You are applying to:
Müügiagent