Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #215939

Müügiagent

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on igasuguste kaupade käsitluseks ja haldamiseks vajaliku tehnoloogia aktiivne müük alates uute klientide leidmisest, lõpetades püsikliendisuhte hoidmisega. Põhilised tööülesanded: andmebaaside haldamine, klientide nõustamine ja konsulteerimine, nende vajaduste välja selgitamine, müügipakkumiste koostamine ja tellimuste vormistamine ning edastamine, läbirääkimiste pidamine ning müügiprojektide juhtimine. Eduka müügi planeerimiseks tuleb kasuks turutrendide ja konkurentide tegevuse analüüs.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame eelnevat eduka müügitöö kogemust (iseseisev tööstiil) ja eesmärkidele suunatud mõtlemist, olema entusiastlik ja hea ärivaistuga inimene. Sobiv kandideerija peaks oskama eesti ja vene keelt, kasuks tuleb inglise keele oskus. Isikliku sõiduauto kasutamise võimalus.

Pakume aktiivset eneseteostamise võimalust, huvitavat ja vaheldusrikast tööd ning head, tulemusepõhist töötasu. Iseseisva tööstiili juurde kuuluvat paindlikku töögraafikut. Valdkonda puudutavat täiend- ja müügikoolitust, võimalust kasutada enda teadmisi ja oskusi.

Tööpakkumise number
#215939

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
4. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
5. jaanuar 2011

European Storage Equipment OÜ ehk ESE aitab Sind, kui vajad asjatundlikku abi ladude rajamisel , tööstus- ja kaubanduspindade sisustamisel. Saame Sind aidata, kui vajad hüva nõu intralogistika vallas – nii tööstuspindade planeerimine kui ka terve ettevõtte siselogistika hea toimimine on oluline igale ettevõtjale.

Lisaks pakume laias valikus kaubakäsitluseks tarvilikku tehnikat lihtsast kaubakärust tõstukini.

Vaata rohkem

You are applying to:
Müügiagent