Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197923

Müügiadministraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-Pakkumiste vormistamine
-Kaubavarude planeerimine ja tellimine
-Turundusplaanide jälgimine
-Kliendibaasi analüüs ja hoidmine
-Kliendile hinnapakkumiste vormistamine

Ootused kandidaadile

-Vähemalt keskharidus
-Soovitavalt varasem müügi- või marketingikogemus
-Hea suhtlemisoskus
-Lojaalsus, vastutustundlikkus, sihikindlus, positiivsus, analüüsivõime
-Arvuti kasutamise oskus, eriti tabelarvutus
-Väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas, vene keele oskus suhtlustasandil
-Paikse töö taluvus

Ettevõte pakub

-Häid töötingimusi ja toetavat kollektiivi
-Konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti

Tööpakkumise number
#197923

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
21. mai 2010

AbeStock AS on 1992.a. loodud ja sellega üks pikaajalisemaid toidu- ja esmatarbekaupade hulgimüügifirmasid Eestis. Tuntumad kaubamägid on: Nestle, Gillette, Duracell, Philips, Procter & Gamble, Estrella, Levante, Elledue, Dim, Belina, Yplon, Purina jne. AbeStock AS töötajaskond on väga stabiilne ja ühtehoidev.
Otsime oma kollektiivi tulemustele orienteeritud võtmeklientide müügijuhti.

Vaata rohkem