Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56932

Müügiadministraator

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõttes on kehtestatud kvaliteedisüsteemi ISO9001:2001 kehtestatud nõuded, müügitöö kordineerimine, suhtlemine klientidega telefoni teel ja vajadusel kliendikülastused, müügilepingute koostamine, tehniliste esindajate töö abistamine, andmebaaside korrashoid,tölketööd,abi seminaride -messide organiseerimisel, turundusjuhi abistamine jne.

Ootused kandidaadile

*Esinduslikkust, avatud suhtlemisviis
*Sihikindlust, täpsust ja järjepidevust oma töö tegemisel
*Head arvuti kasutamise oskust
*Eelnev müügitöö kogemus
*Eesti-,vene- ja inglise keele oskust (eesti- ja inglise keel kõnes ja kirjas)
*Aktiivsust, korrektsust asjaajamisel
*Autojuhilubade olemasolu
*Oskus töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonnaga
*Lojaalsus tööandjale
*Tahe teha tööd ja vastutada tehtud töö kvaliteedi eest

Ettevõte pakub

Töötulemustest sõltuvat head palka
Ettevõtte sisest väga head mikrokliimat
Võimalust eneseteostuseks
Igakülgset koolitust
Igakülgne toetus väga heade töötulemuste saavutamiseks
Tööd ja suhtlemist rahvusvahelises ettevõttes

Lisainfo

Asukoht: Kontor asub Tallinnas.

Tööpakkumise number
#56932