Värsked tööpakkumised

Müügi-turundusassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 48023

Tööpakkumise number

48023

Töö kirjeldus

  • müügitöö haldamine, kliendisuhete hoidmine ja parandamine
  • tellimuste vastuvõtmine ja analüüs koos tootmise planeerijaga
  • arvete vormistamine ja edastamine klientidele, sisestamine andmebaasi
  • igakuine müügiaruandlus ja statistika kogumine
  • turuinfo kogumine ja analüüs
  • turundustegevuse ja müügitoetuspoliitika välja töötamine ning ellu viimine ( reklaammaterjalid, www.lehekülg )
  • osalemine kliendiuuringute läbiviimises

Nõudmised kandidaadile

  • hea suhtlemisoskus
  • pingetaluvus
  • täpsus, hoolsus, ausus
  • valmisolek meeskonnatööks
  • arvuti kasutamise oskus ( MS Office)
  • eesti, inglise ja vene keele valdamine

Ettevõte pakub

  • tänapäevast töökeskkonda
  • toredat meeskonda
  • tööd ja eneseteostuse võimalust rahvusvahelises keskkonnas

Lisainfo

Pakume tööd lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja äraoleku ajaks .
Heade töötulemuste korral oleme selle perioodi lõppedes huvitatud tähtajata töölepingu sõlmimisest.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. august 2005
Kuulutus sisestati:
13. juuli 2005

Polstermööbli tootmiseks vaja mineva porolooni tootmine ja müük, polstermööbli tootmise abimaterjalide müük.