Värsked tööpakkumised

Müügi-projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 48174

Tööpakkumise number

48174

Töö kirjeldus

Pakume tööd vedelike ja puisteainete nivoode mõõteseadmete müügi-projektijuhile.

Põhilisteks tööülesanneteks on:
- müügiprojektide koostamine, pakkumine ja müük,
- projektide teostuse organiseerimine,
- klientide tehniline koolitus, tugi ja konsultatsioon,
- töösse rakendatud projektide hoolduse organiseerimine.

Oleme heaks koostööpartneriks kõikidele Eesti tööstusettevõtetele, inseneribüroodele, masinaehitajatele ja seadmete hankijatele ning edasimüüjatele. Iga projekt vajab eraldi käsitlemist kuna valdkonnad on väga erinevad ja nõudmised tehnilisele lahendusele on määratud enamasti tootmisprotsessi eripäradega. Seega on töö väga vaheldusrikas olles täna veekäsitluse ettevõttes, homme keemiatööstusettevõttes ja ülehomme hoopiski toiduainetetööstuses. Töö on sobilik inimesele, kes on aktiivne nii suhtlemises kui ka tegemistes, eelistab rutiinsele kontoritööle ringikäimist ja asjaoludega tuvumist.

Mõõdetavad vedelikud on: kõik, mis voolab so. vesi, heit- ja reovesi, vedelkütused, õlid, määrdeained, vedelgaasid, voolavad kemikaalid, alkohol, piimatooted, kreemid, mahlad jpm.

Mõõdetavad puisteained on: liiv, kruus, kivid, killustik, tsement, turvas, puiduhake, jahu, suhkur, sool, erinevad graanulid, pulbrid, kartulid, kaalikad jpm.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame, et:
- oled kõrgharidusega elektroonika-, automaatika- või keemiainsener,
- tunned tootmis-tehnoloogilisi protsesse,
- oled iseseisev, müügile ja klienditeenindusele orienteeritud,
- suudad suhelda ja kirjutada eesti, vene ja inglise keeles,
- oled korrektne, õppimisvõimeline ja tehnilise taibuga inimene,
- valdad arvutit heal tehnilisel tasemel.

Ettevõte pakub

- tehniliselt väga huvitavat ja vaheldusrikast tööd,
- kaasaegset töökeskkonda,
- võimalust ennast pidevalt täiendada ja edasi areneda,
- konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Konkursi korraldab Stability Consulting. Kui oled pakkumisest huvitatud, kandideeri 25. juuliks läbi CV Keskuse või saada oma avaldus ja CV koos põhjaliku töökogemuste kirjeldusega meilile info@stability.ee, lisainfo tel 646 1876.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuli 2005
Kuulutus sisestati:
18. juuli 2005

on tööstusautomaatika valdkonnas edukalt tegutsev väikefirma alates 1992 aastast. Standel AS tegeleb rahvusvaheliselt väga tuntud firmade Omron, Fritz Kübler, Nivelco jpt. automaatikaseadmete müügiga.