Värsked tööpakkumised

Müügi-projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 364857

Tööpakkumise number

364857

Töö kirjeldus

Otsime oma toredasse kollektiivi Tallinnas aktiivset müügi-projektijuhti, kelle tööülesanneteks on: aktiivne rõduklaaside müük, tegevuste ja ajaplaani jälgimine ja töö koordineerimine sellele vastavalt; projekti finantsjuhtimine (rahavoogude jälgimine); partneritega suhtlemine ja info edastamine projekti käigust ja tulemuste saavutamise hetkeseisust; projekti meeskonna detailse tööjaotuse kooskõlastamine ja info liikumise tagamine; projekti raames vajalike lepingute sõlmimise koordineerimine, muud projektijuhtimisega otseselt seotud jooksvad tegevused.

Nõudmised kandidaadile

• meeskonnatöö valmidus
• põhiteadmised ehituse alal
• eelnev müügitöö kogemus
• valdad eesti keelt nii kõnes, kui ka kirjas ning oskad suhelda vene ja soome keeles
• hea arvutikasutusoskus (Excel, Word)
• autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

• kaasaegseid töötingimusi
• ühisüritusi suvel ja talvel
• stabiilset töökohta, mitmekülgset ja vastutusrikast tööd
• põhipalgast ja tulemustasust koosnevat töötasu

Palume märkida CV-sse palgasoov!

Konkurss lõpeb sobiva kandidaadi leidmisel!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
15. detsember 2014

OÜ Rõduklaaside tegevusalaks on rõduklaasimissüsteemide müük, valmistamine ning paigaldamine koostöös Euroopa suurima rõduklaasimissüsteemide tootjaga Lumon.

Oma tegevust alustasime aastal 2002 ning tänaseks pakume klientidele täisteenust, mis sisaldab objekti mõõdistamist, tööjooniste valmistamist, toodete valmistamist (rõdupiire koos rõduklaasidega), toodete paigaldamist ning vajadusel ka hooldust.