2023-08-23 14:48:55

Müügi-projektijuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma uuendusmeelsesse meeskonda müügi-projektijuhti, kelle peamiseks ülesandeks on ainulaadsete Rolling Unit kaubamärgi alla kuuluvate lahenduste müügi korraldamine nii Eesti kui ka Skandinaavias.

Rolling Unit on liikuv ruumilahendus, mis võimaldab äril kasvada.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:
  • omad eelnevat kogemust müügi-ja/või turundusvaldkonnas
  • tunned huvi tehnika vastu
  • suhtled nii kõnes kui kirjas inglise keeles
  • pead oluliseks uuenduslikku mõtlemist ja hindad tihedat koostööd tegevat meeskonda
  • soovid pidevalt panustada ettevõtte arengusse Kasuks tuleb erialane haridus ja lai silmaring IT-, ehitus-, meditsiini- või militaarvaldkonnas
  • Ettevõte pakub

    Pakume võimalust rakendada oma turundus- ja müügialaseid teadmisi ja oskusi ainulaadses ning innovaatilises valdkonnas. Lisaks motivatsioonipaketti, sporditoetust ning toredat meeskonda, kellega ühisüritustel osaleda.