2023-08-23 14:48:55

Müügi - ostujuht (trader)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte arenguga otsime uut kolleegi. Tööülesanneteks on ettevõtte tooteportfelli (peamiselt liha) müük Euroopa liidus olemas olevatele klientidele. Samuti kuulub tööülesannete hulka uute klientide otsimine ja koostöö alustamine. Igapäevane suhtlemine klientidega, hankijatega, ettevõtte kolleegidega. Tehingute igapäevane elluviimine kolleegide abiga. Enda kliendibaasi haldamine ja areng lähtuvalt ettevõtte arenguplaanidest.

Ootused kandidaadile

Ootame tublit inimest, kes on aus, rõõmsameelne ja töökas. Kes oskab ja tahab iseseisvalt töötada. Hea inglise keele oskus on hädavajalik. Eesti-, vene- või mõne teise võõrkeele oskus tuleb kandideerimisel suureks kasuks. Kandidaadil peaks olema vähemalt keskharidus, B kategooria juhiload ja võimalus viibida välislähetustes.

Pakume konkurentsivõmelist töötulemustest sõltuvat töötasu, rõõmsameelset nooruslikku kollektiivi, erinevaid ühisüritusi Eestis ja mujal. Tööst tulenevaid regulaarseid välislähetusi. Kõik tööks vajaminevat.

Meie kohta saab infot www.mestfood.com ja www.avalonfoods.eu