https://www.cvkeskus.ee/61121

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Müügi-ostujuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 61121

Tööpakkumise number

61121

Töö kirjeldus

Müügijuht: Töö sisuks on meie ettevõtte teenuste ja toodete müük, läbimüügi pidev jälgimine, pakkumiste tegemine, lepingute sõlmimine, projektide plaanipärase kulgemise jälgimine, meie koostööpartneritega suhtlemine (eesti-, inglise- ja oskuse korral ka soome keeles).

Samuti tuleb aeg ajalt tegeleda ostu-komponentide hankimisega (reduktormootorid, laagrid, silindrid jne.) meie projektide jaoks ja projektide tasuvuse analüüsiga.

Peale müügitöö võib olla vajadus aeg-ajalt vormistada masinaehituslikke jooniseid 2D või 3D tarkvara abil (AutoCAD, SolidWorks või Inventor) ja projekteerida mõnda lihtsamat seadet algusest lõpuni (kui töögraafik seda võimaldab).


Nõudmised kandidaadile

Masinaehitusalane kõrgharidus, müügikogemus, tehnika (masinad, seadmed) hea tundmine, loomingulisus, kohusetundlikkus, soov ja oskus müügiga tulemuslikult tegeleda ning klientidega suhelda.

Samuti peaks tundma masinaehituse tehnoloogiat (keevitamine, mehaaniline töötlemine jne.) Lisaks sellele võiksid olla teadmised hüdraulikast ja pneumaatikast. Vajalik hea inglise- ning soovitatavalt ka soome- ja vene keele oskus vähemalt suhtlemistasandil. Kasuks tuleb ka projekteerimiskogemuse olemasolu. Lepinguid ja pakkumisi tuleb tihti teha võõrkeeles.


Ettevõte pakub

Huvitavat, vaheldusrikast ja loomingulist tööd uute masinate ja projektide müügis koostöös Eesti- ja välispartneritega (Soome, Rootsi), konkurentsivõimelist palka vastavalt spetsialisti oskustele ja töö tulemustele, paindlikku töögraafikut. Töökoht on Tallinnas, Männikul, AS Silbet Metall hoones.Lisainfo

CV-le palume kindlasti lisada ka palgasoovi (bruto).


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
14. märts 2006
Kuulutus sisestati:
27. veebruar 2006
Brutopalk:
Alates 14000 kuni 22000 EEK kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Ettevõte kuulub Meiteks gruppi (100% Eesti kapital) ja tegeleb masinaehitusliku projekteerimise teenuse osutamisega Eesti- ja välisklientidele. Lisaks tegeleme ka oma enda toodete (lumesahad, spetsiaalkopad, muud tooted) väljatöötamise ja müügiga, mida valmistatakse allhanke korras teistes grupi ettevõtetes (Paide Masinatehas AS, Silbet Metall AS). Hetkel on firmas 6 töötajat, kuid planeerime pidevalt laieneda ja kasvada. Lisainfot saab meie kodulehelt.