https://www.cvkeskus.ee/56414

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Müügi-ostujuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 56414

Tööpakkumise number

56414

Töö kirjeldus

Müügijuht: Töö sisuks on meie ettevõtte teenuste ja toodete müük, pakkumiste tegemine, lepingute sõlmimine, projektide plaanipärase kulgemise jälgimine.

Samuti tuleb tegeleda ostu-komponentide hankimisega meie projektide jaoks, projektide tasuvuse analüüsiga.

Peale müügitöö võib olla vajadus aeg-ajalt vormistada masinaehituslikke jooniseid 2D või 3D tarkvara abil (AutoCAD, SolidWorks).


Nõudmised kandidaadile

Soovitatavalt masinaehitusalane kõrgharidus, müügikogemus vähemalt 3 a., tehnika (masinad, seadmed) hea tundmine, loomingulisus, kohusetundlikkus,

Samuti peaks tundma masinaehituse tehnoloogiat (keevitamine, mehaaniline töötlemine jne.) Lisaks sellele võiksid olla teadmised hüdraulikast ja pneumaatikast. Vajalik inglise ja soome keele oskus vähemalt suhtlemistasandil. Kasuks tuleb ka projekteerimiskogemus.


Ettevõte pakub

Huvitavat ja loomingulist tööd uute masinate ja projektide müügis koostöös Eesti- ja välispartneritega (Soome, Rootsi), konkurentsivõimelist palka vastavalt spetsialisti oskustele ja töö tulemustele, paindlikku töögraafikut. Töökoht on Tallinnas, Männikul, AS Silbet Metall hoones.


Lisainfo

CV-le palume kindlasti lisada ka palgasoovi (bruto).


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
12. detsember 2005
Brutopalk:
Alates 12000 kuni 18000 EEK kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Ettevõte kuulub Meiteks gruppi (100% Eesti kapital) ja tegeleb masinaehitusliku projekteerimise teenuse osutamisega Eesti- ja välisklientidele. Lisaks tegeleme ka oma enda toodete (lumesahad, spetsiaalkopad, muud tooted) väljatöötamise ja müügiga, mida valmistatakse allhanke korras teistes grupi ettevõtetes (Paide Masinatehas AS, Silbet Metall AS). Hetkel on firmas 6 töötajat. Lisainfot saab meie kodulehelt.