Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #143188

Müügi- ja värbamisspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi aktiivset, optimistliku eluhoiakuga dünaamilist isiksust, kelle töö sisuks on:
1. suhtlemine klientidega – tööandjatega, kes hakkaksid kasutama TEMP-TEAM-i teenuseid tööjõu leidmisel;
2. värbamisprotsessis osalemine.

Ootused kandidaadile

Gümnaasiumiharidus on miinimum; plussiks on igasugune lisaharidus, eriti selline, mis avardab arusaamist ühiskonna ja tööturu toimimisest.
Kompromissituks nõudmiseks on eelnev kogemus müügitöös. Oluline on positiivne hoiak ning eelarvamusteta suhtumine konsultatiivsesse müüki.
Plussiks on eelnev värbamise või personalitöö kogemus.
Emakeelena eesti keel, vene keele oskus kõnes kui kirjas on tugev lisaväärtus, kasuks tuleb inglise ja soome keele oskus suhtlustasandil.
Vajalik on MS Office’i rakendusprogrammide, Windowsi ja Interneti otsimootorite kasutamisoskus tavakasutaja tasemel.
Tööga saab kõige paremini hakkama koostöövalmis, eesmärgi- ja süsteemikindel inimene, kes teab, mida tahab ja teeb selle nimel ka tööd. Oma auto kasutamise võimalus on oluline, kuna töötame klientidega kogu Tallinnas ja ka linna lähistel

Fikseeritud põhipalk olenevalt töökogemustest ja –oskustest alates 11 000 EEK/kuus (bruto), millele lisandub igakuine töö tulemustel põhinev preemia (boonussüsteem on tõenäoliselt isegi skeptikutele meelepärane).

Tööpakkumise number
#143188

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
4. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
4. märts 2008

TEMP-TEAM Eesti OÜ on personaliteenuseid pakkuv ettevõte, mis on osa Taani kontsernist Juhler Group. Juhler Group on üks Põhja-Euroopa juhtivamaid tööjõu vahenduse ja personaliteenusi pakkuvaid ettevõtteid. Kokku on 400 professionaalset personalispetsialisti 12 maal üle maailma, 100 eri esinduses.

Vaata rohkem