Värsked tööpakkumised

Müügi- ja turundusspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 183697

Tööpakkumise number

183697

Töö kirjeldus

• Modera partnerfirmadega suhtlemine
• Müügi-ja turunduskampaaniate planeerimine, koordineerimine ja teostamine
• Turundusmaterjalide väljatöötamine
• Messidel Modera esindamine
• Veebilehekülgede uuendamine
• Networking ja partneritele pakkumiste koostamine
• Üldine müügi ja marketingi protsessi koordineerimine

Nõudmised kandidaadile

• Müügi-ja turundusalase töö kogemus
• Väga hea arvuti kasutamise oskus
• Väga hea inglise keele oskus
• Vähemalt 3 aastane müügi ja marketingi kogemus
• Kiire õppija, organiseeritud ja täpne, väga hea suhtlemisoskus, algatusvõimeline, püsiv, meeskonnatööoskus, lojaalne ja usaldusväärne
• Kõrgharidus
Kasuks tuleb:
• Internet Marketing alased teadmised
• Grammatiliselt korrektne kirjutamisoskus nii eesti kui ka inglise Keeles
• Social Media veebilehtede tundmine (Twitter jne.).

Ettevõte pakub

Vastutusrikast tööd kiiresti arenevas tarkvara firmas
kaasaegseid töötingimusi
head töötasu
teisi ettevõttesiseseid soodustusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
7. september 2009

Modera.net on veebipõhine informatsiooni halduse platvorm, mis on avatud edaspidiseks edasiarenduseks kliendi organisatsioonis. Pakume lihtsaid, usaldusväärseid ja kasutajasõbralikke tööriistu organisatsiooni sise- ja väliskommunikatsiooni edendamiseks. Kontorid asuvad Eestis ja USA-s. Modera USA Inc. on ametlik esindus ühendriikides ja sealt kontorist teenindatakse kliente ja koostööpartnereid Põhja- ja Lõuna-Ameerikas ning samuti Aasias.