Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #178813

Müügi- ja turundusjuht

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

AKTIIVNE MÜÜK
terve kompleksi turundus- ja müügipoliitika arendamine
turundusplaanide koostamine, realiseerimine
müügitegevuse planeerimine ja elluviimine

Nõudmised kandidaadile

#eelnev töökogemus müüg (ja turunduse)i valdkonnas, soovitavalt meelelahutuse
vallas
#vastav haridus
# väga hea eesti, vene ja inglise keele oskus
# hea inimeste tundmine ja suhtlemisoskus
# lai silmaring ja kaasasündinud rõõmsameelsus
# teadmised ja oskused hotelli/restoraniäri vallas
# oskused ja soov meeskonnas töötamiseks
# orienteeritus headele tulemustele
#hea pingetaluvus, kohusetunne
# Iseseisev mõtlemine ja tegutsemisoskus
# eelnev müügitöö kogemus, kontaktide andmebaas
# initsiatiiv uute ideede genereerimisel
# läbirääkimisoskus
# suurepärased ideed

Ettevõte pakub

1. väljakutset
2. huvitavat tööd
3. ilusat töökeskkonda
4. palka vastavalt tulemustele

Lisainfo

CV saata koos palgasoovide ja FOTOGA.

Tööpakkumise number
#178813

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
25. juuni 2009
Kuulutus sisestati:
25. mai 2009

2006 aastal avasime "Viimsi Peokeskuse" (www. peokeskus.ee.) Viimsi mõisa
500 aasta vanuses hoones.
Keskuses on avatud köögiga 80 kohaline traditsioonilise prantsuse köögiga a la
carte restoran
"Savoy", 12 numbritoaga hotell "Birgitta", 1 suur peosaal (kuni 200 inimest) ja
saunakompleks.
Pakume veel pulmade, juubelite, erinevate pidude ja ka konverentside
korraldamise teenust algusest lõpuni.

Vaata rohkem