Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200457

Müügi- ja Turundusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Reisi- ja konvenerentsipakketide müük Baltikumis ja Skandinaavias;
* Klientide juurde otsimine ning olemasolevate haldamine;
* Osalemine toodete arenduses.

Ootused kandidaadile

* Eelnev edukas töökogemus antud sektoris;
* Kõrgharidus;
* Soome ja inglise keele valdamine kõnes ja kirjas, vene keele valdamine rahuldaval tasemel;
* Eesti keele oskus kõrgtasemel suuliselt ja kirjalikult ( oskad pakkumist nii koostada, et see oleks kirjanduslikult atraktiivne ning grammatiliselt korrektne);
* Baltikumi ja Skandinaavia väga hea tundmine
* B-kategooria autojuhiload

Ettevõte pakub

Kuupalk + boonus
Ametiauto või kütusekompensatsioon
telefonikompensatsioon

Lisainfo

Palume kindlasti vastata küsimusele. Vastasel juhul palume oma CVd mitte saata.

Tööpakkumise number
#200457