Värsked tööpakkumised

Müügi- ja turundusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 123096

Tööpakkumise number

123096

Töö kirjeldus

Müügi- ja turundustegevuse korraldamine ja läbiviimine ettevõttes.

Töö müügi- ja turundusjuhina tähendab aktiivset müügi- ja turundustööd klientide võitmiseks ning koostöösuhete hoidmist ja arendamist. Tööülesanneteks on ka tooteportfelli ja hindade kujundamine ning müügi-, turu- ja klientide analüüs.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on algatusvõimeline, aktiivne, iseseisev ja tulemusele orienteeritud, tal on väga hea suhtlemisoskus ja võime edukalt suhelda ka võõrkeelsete partneritega. Eelise annavad teadmised ja oskused müügi- ja turunduse vallas. Nõutav on arvutiprogrammide Word, Excel ja Outlook kasutamise ning auto juhtimise (B-kategooria) oskus.

Pakume eneseteostus ja arenguvõimalust huvitaval alal, motiveerivat tulemustasu ja ametiautot.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. september 2007
Kuulutus sisestati:
11. september 2007

Bonatrade OÜ on kiirelt arenev kvaliteetmööbli jae- ja hulgimüügiga tegelev ettevõte. Meie eesmärgiks on pakkuda ka kõige nõudlikuma tarbija vajadusi rahuldavat kvaliteetset ja stiilset sisustust nii kodudesse kui büroodesse.