Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55554

Müügi- ja turundusjuht (rahvusvaheline)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • müügi- ja turundusjuhi peamine eesmärk on läbi müügi ja turundustegevuste tagada ettevõtte käibe ja kasumieesmärkide saavutamine;
  • tema paneb paika strateegilised eesmärgid ja arengusuunad ning vastutab nende elluviimise eest, leiab uusi võimalusi ja lahendusi müügi edendamiseks;
  • suhtleb aktiivselt rahvusvaheliste klientidega, selgitab välja nende ootused ja vajadused ning vastutab kliendirahulolu eest.

Töö täpsem kirjeldus:
  • rahvusvahelise tulemusliku müügitegevuse planeerimine, korraldamine ja arendamine;
  • ettevõtte esindamine kliendiüritustel ja messidel;
  • olemasolevate ja tuleviku klientide külastamine ning läbirääkimiste pidamine;
  • turuanalüüside teostamine ja nõudluse välja selgitamine;
  • müügi eelarve koostamine ja kuluefektiivsusese pidev analüüs;
  • ettevõtte pidev arendamine ja funktsioneerimise kontroll.

Ootused kandidaadile

  • rahvusvaheline edukas müügi- ja turunduskogemus;
  • juhtimisalast strateegilist mõtlemist, initsiatiivlikust, aktiivsust ja positiivset suhtumist;
  • väga head suhtlemis- ja läbirääkimis oskust, teadmisi kõrgemast teeninduskultuurist;
  • head analüüsi- ja organiseerimisvõimet, usaldusväärsust, korrektsust;
  • väga head inglise keele oskust kõnes ja kirjas;
  • kõrgharidust turunduse ja/või juhtimise alal.

Kasuks tuleb:
Saksa, prantsuse või muu võõrkeele hea oskus.

Ettevõte pakub

  • väga head ning tulemustele vastavat palka;
  • meeldivat töökeskkonda;
  • huvitavat ja pingelist tööd kiirelt arenevas firmas;
  • võimalust töötada loominguliselt ja viia ellu oma ideid;
  • palju reisimist.

Lisainfo

Palume kandideerimisel ära näidata palgasoov. Soovitav on lisada CV-le oma foto.

Tööpakkumise number
#55554