Värsked tööpakkumised

Müügi- ja turundusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 500267

Tööpakkumise number

500267

Töö kirjeldus

Pakume tööd müügi- ja turundusjuhile, kelle töö sisuks on Rannahotelli turundamine ning korporatiivklientide teenuste aktiivne müük.

Müügi- ja turundusjuhi tööülesanneteks on:
Korporatiivkliendi müügitegevuse igapäevane juhtimine;
Hotelli ja restorani turundusplaani väljatöötamine ning arendus;
Müügikanalite valik ning koostöö koordineerimine;
Turunduskanalite valik ning haldamine;
Olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja uute loomine;
Kliendiürituste korraldamine ja osalemine müügiüritustel ja messidel;
Hotellipakettide väljatöötamine ja müük ning kodulehe haldus;
Osalemine hotelliteenuste hinnakujunduses.

Nõudmised kandidaadile

Kõrgharidus või selle omandamine;
Eelnev edukas müügi- või turundusjuhtimise kogemus (vähemalt 3 aastat);
Hea suhtlemisoskus, pingetaluvus;
Väga hea eesti ja inglise keele oskus;
Kohusetundlikkus, ausus, täpsus, hea meeskonnatööoskus ning positiivne suhtumine oma töösse;
Tahe ja oskus saavutada häid müügitulemusi;
Hea arvutikasutamise oskus;
Hea planeerimisoskus ja analüüsivõime;
Valmisolek vajadusel töötada ka õhtustel aegadel ja nädalavahetustel;

Ettevõte pakub

Huvitavat ja vaheldusrikast tööd Pärnu esindushotellis
Enesetäiendamis- ja arenemisvõimalust
Sõbralikku ja nooruslikku töökollektiivi
Positiivselt meelestatud töökeskkonda
Koolitusi ja arenemisvõimalusi

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2017
Kuulutus sisestati:
3. oktoober 2017

Rannahotell avati esmakordselt 1937. aastal, misjärel sellest kujunes Pärnu üks sümbolitest.
Nüüd, 80 aastat hiljem, on Sul taaskord võimalus teha ajalugu.
2016. aasta maikuus taasavati Rannahotell pärast täielikku renoveerimist.
Tule meie meeskonda ja tööta Pärnu esindushotellis!