Värsked tööpakkumised

Müügi- ja turundusdirektor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 54691

Tööpakkumise number

54691

Töö kirjeldus

Müügi- ja turundusdirektori ülesandeks on turundustegevuste väljatöötamine, müügistrateegia kujundamine ja müügiosakonna tegevuse juhtimine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldatakse kõrgharidust (soovitavalt logistika või majanduse erialal) ning vähemalt 3aastast tulemuslikku töökogemust teenuste müügiga seotud alal.

Tööks on vajalik orienteerumine majanduse erinevates valdkondades, eesti keele valdamine, hea inglise ja vene keele oskus ning kõrgtasemel arvutikasutamise oskus.

Töö eeldab kõrget saavutusvajadust, iseseisvust ja ambitsioonikust, väga head müügi- ja läbirääkimisoskust.

Pakume konkuretsivõimelist töötasu, võimalust eneseteostuseks ning huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd.

Lisainfo

Kandideerimine toimub läbi CVkeskuse.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
9. november 2005

Smarten Logistics kuulub juhtivate logistikaettevõtete hulka Eestis. Meie eesmärk on pakkuda partneritele nende äri vajadustest lähtuvaid logistilisi lahendusi.