Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54691

Müügi- ja turundusdirektor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügi- ja turundusdirektori ülesandeks on turundustegevuste väljatöötamine, müügistrateegia kujundamine ja müügiosakonna tegevuse juhtimine.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldatakse kõrgharidust (soovitavalt logistika või majanduse erialal) ning vähemalt 3aastast tulemuslikku töökogemust teenuste müügiga seotud alal.

Tööks on vajalik orienteerumine majanduse erinevates valdkondades, eesti keele valdamine, hea inglise ja vene keele oskus ning kõrgtasemel arvutikasutamise oskus.

Töö eeldab kõrget saavutusvajadust, iseseisvust ja ambitsioonikust, väga head müügi- ja läbirääkimisoskust.

Pakume konkuretsivõimelist töötasu, võimalust eneseteostuseks ning huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd.

Lisainfo

Kandideerimine toimub läbi CVkeskuse.

Tööpakkumise number
#54691