Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #328666

Müügi-ja turundusdirektor

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte müügi-ja turundustegevuse planeerimine,korraldamine ja analüüs.
Müügi-ja turundusstrateegia loominening selle edukalt rakendamine.
Müügi-ja turundusosakonna juhtimine.
Suhtlemine klientidega ja koostööpartneritega,meediaga,avalikud suhted.
Turundusürituste,messide, müügireiside ja presentatsioonide ettevalmistamine,osalemine ja läbiviimine.

Ootused kandidaadile

Kõrgharidus.
Varasem töökogemus müügi-või turundusjuhina.
Väga hea eesti ja inglise keele oskus sõnas ja kirjas,hea vene keele oskus.
Esinduslikkus.
Suur töövõime ja hea pingetaluvus.

Ettevõte pakub

Huvitavat, vastutusrikast ja mitmekesist tööd
* Kaasaegset ja stabiilset töökeskkonda
* Sõbralikku meeskonda
* Arenemisvõimalusi

Lisainfo

Müügi-ja turundusjuht töötab ettevõtte juhi otsealluvuses.
Müügi-ja turundusjuhile alluvad müügijuhid.

Tööpakkumise number
#328666

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. jaanuar 2014
Kuulutus sisestati:
30. detsember 2013

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem