Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #634460

MÜÜGI- JA TURUNDUSASSISTENT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

  • päringute vastuvõtmine ja suhtlemine klientide, tarnijate ja partneritega
  • müügipakkumiste koostamine ja tellimuste vormistamine
  • saatelehtede ja arvete koostmine
  • kaupade komplekteerimise ja tarnete korraldamine
  • kodulehe ja sotsiaalmeedia haldus, info lisamine ja eemaldamine

Ootused kandidaadile

Sinult ootame:

  • erialast haridust või varasemat asjakohast töökogemust
  • head eesti keele ja suhtlustasandil inglise keele oskust
  • head suhtlemisoksust, täpsust, iseseisvust, pidevat õppimisvõimet
  • kontoritarkvara kasutamisoskust
  • kasuks tuleb varasem kodulehe halduse kogemus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • huvitavat ja mitmekülgset tööd
  • enesetäiendamise võimalusi
  • töötasu vastavalt kompetentsidele

Konkursil osalemiseks palume esitada elulookirjeldus koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#634460

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2020

Storum on kogenud kauplusesisustuse, -inventari ja -tarvikute vahendaja ning lahenduste pakkuja. Väärtustame professionaalsust, kvaliteeti, avatust ja pidevat arengut. Soovime kaasa aidata meeldiva, mugava ja toimiva müügikeskkonna loomisele.

Vaata rohkem