Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54975

Müügi- ja turundusassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Loodav ettevõte otsib oma meeskonda energilist ning iseseisvalt mõelda oskavat müügiassistenti, kelle peamisteks tööülesanneteks oleksid:

  • müügiosakonna ning müügijuhi assisteerimine;
  • müügistatistika ja -aruannete koostamine;
  • näidiste haldamine ning kontroll;
  • uute müügiesindajate abistamine.
  • büroo tegevuse efektiivne korraldamine
  • müügikampaaniate organiseerimine

Ootused kandidaadile

Sobivaim kandidaat on:

  • positiivse ellusuhtumisega,
  • initsiatiivikas - oskab mõelda ning tegutseda iseseisvalt,
  • esinduslik - on võimeline ettevõttet esindama,
  • arvutiga sinasõber - orienteerub MS Office'i andmetöötlusprogrammides ning Internetis

Ettevõte pakub eneseteostuse võimalust alles loodavas ning seetõttu kiirelt arenevas ettevõttes koos positiivselt meelestatud ning toetava kollektiiviga.
Samuti firmasisest karjäärivõimalust.

Tööpakkumise number
#54975

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
15. november 2005

Oleme firmadele reklaamkingituste müügi ja trükiga tegelev firma.
Vajame positiivse ellusuhtumisega asjalikke inimesi ambitsioonikasse kollektiivi.

Vaata rohkem