Värsked tööpakkumised

Müügi- ja turundusassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 59037

Tööpakkumise number

59037

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda inimest, kes oma särava isiksuse ja asjalikkusega oleks kogu tiimile asendamatu abiline.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui oled rõõmsameelne ja arukas, tunned hästi arvutit (eriti MS Outlook, Excel, Word, PowerPoint) ning oskad väga heal tasemel eesti keelt, inglise keelt. Plusspunkte annab vene keele oskus suhtlustasandil.
Kui oled positiivse ellusuhtumisega, sõbralik ja eelistad aktiivset tööd, siis saada julgelt oma elulookirjeldus ja kandideerimissoov.

Pakume väljakutseid ja vaheldusrikast, osalt loomingulist tööd. Ettevõte garanteerib Sulle head töötingimused, koolituse, korraliku töötasu (koos boonussüsteemiga) ja võimaluse eneseteostuseks. Sul on võimalik teha mitmekülgset tööd meeldivas keskkonnas. Sind ootab toetav ja abivalmis kollektiiv.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
26. jaanuar 2006

Kinkston Kingiagentuur on loodud klientide ja kliendi klientide rõõmuks.
Kinkston on loov ja paindlik kingitustetundja, kes pakub kingitusteks parimaid
tooteid sobivaima sõnumiga. Kinkston kingib värskeid ideid ja kingituste väljamõtlemiseks-valimiseks kuluvat aega.