Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59037

Müügi- ja turundusassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda inimest, kes oma särava isiksuse ja asjalikkusega oleks kogu tiimile asendamatu abiline.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui oled rõõmsameelne ja arukas, tunned hästi arvutit (eriti MS Outlook, Excel, Word, PowerPoint) ning oskad väga heal tasemel eesti keelt, inglise keelt. Plusspunkte annab vene keele oskus suhtlustasandil.
Kui oled positiivse ellusuhtumisega, sõbralik ja eelistad aktiivset tööd, siis saada julgelt oma elulookirjeldus ja kandideerimissoov.

Pakume väljakutseid ja vaheldusrikast, osalt loomingulist tööd. Ettevõte garanteerib Sulle head töötingimused, koolituse, korraliku töötasu (koos boonussüsteemiga) ja võimaluse eneseteostuseks. Sul on võimalik teha mitmekülgset tööd meeldivas keskkonnas. Sind ootab toetav ja abivalmis kollektiiv.

Tööpakkumise number
#59037