Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #146166

Müügi- ja turundusassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö on väga mitmekülgne, sisaldades müügikampaaniate läbiviimist, kodulehe info vahetamist, kingiideede väljapakkumist, süsteemide loomist, statistikat, juhataja ja müügiosakonna abistamist.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui oled rõõmsameelne ja arukas, tunned hästi arvutit (Excel, Word) ning oskad väga heal tasemel eesti keelt.
Kui oled positiivse ellusuhtumisega, iseseisva mõtlemisega ja eelistad aktiivset tööd, siis saada julgelt oma elulookirjeldus ja kandideerimissoov.

Pakume väljakutseid ja vaheldusrikast, osalt loomingulist tööd. Ettevõte garanteerib Sulle head töötingimused ja võimaluse edasi areneda. Sind ootab toetav ja abivalmis kollektiiv.

Tööpakkumise number
#146166

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
28. märts 2008

Kinkston Kingiagentuuri põhitegevusalaks on äri- ja reklaamkingituste müük ja kliendi logode pealekandmine.
Tootevalikusse kuuluvad: tekstiil, kirjutusvahendid, klaas, keraamika, nahktooted, elektroonika, kontoritarbed jm. Hetkel töötab Kinkston Kingiagentuuris 10 inimest. Meie eesmärgiks on kliendikeskne suhtumine, mida iseloomustab loovus ja põhjalikkus. Tegeleme aktiivselt tootearendusega. Otsime pidevalt uusi tooteid ja huvitavaid ideid, lähtudes ennekõike kliendi eesmärkidest ja vajadustest.

Vaata rohkem