Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137430

Müügi- ja turundusassistent

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • müügilepingute ettevalmistamine, arvete väljastamine ning vastava aruandluse ning statistika koostamine
  • ettevõtte visuaalse intentiteedi kujundamiseks vajalik tegevus, sh.reklaam, infomaterjalid, firmakingid
  • ettevõtte kodulehe arendamine ja haldamine
  • kliendiürituste ja -koolituste korraldamine

Ootused kandidaadile

  • töötahe ja kõrge enesedistsipliin
  • initsiatiivikus ning oskus oma aega planeerida
  • eelnev töökogemus müügi- või turundusvaldkonnas
  • valmisolek töötada meeskonnas

Ettevõte pakub

  • palju tööd ja stabiilset tööandjat
  • sõbralikku ning meeskonnatööd hindavat kollektiivi
  • päevast tööaega esmaspäevast reedeni
  • vajadusel täiendkoolitust
  • motivatsioonipaketti - hea töö eest saab head palka, väga hea töö eest lisaks ka preemiat!Lisaks ka regulaarsed tervisekontrollid, sportimisvõimalused ja palju muud.

Lisainfo

Töökoht asub Harjumaal, Tallinna lähedal Jüri Tööstuskülas äsja valminud uues lao- ja kontorikompleksis.

Tööpakkumise number
#137430

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2008

Puumerkki on Stora Enso Timberi tütarettevõte ning ühtlasi Stora Enso Timberi Balti tootmisgrupis valmistatud puidutoodete ainuvolitatud müügi- ning jaotuskanal Eestis. Puumerkki tegeleb puidutoodete hulgimüügig Balti riikides ja Soomes. Seoses uue laokompleksi valmimisega ning töömahtude suurenemisega ootame oma kollektiivi uusi liikmeid!

Vaata infot internetist www.storaenso.com või www.puumerkki.ee

Vaata rohkem