Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #277762

Müügi-ja turundusassistent haiglatarvikute -ja hambaravitoodete valdkonnas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Toote hinnakujundusega seotud tegevused (hinnakirjade korrigeerimine);
  • Tootematerjalide tõlkimine( kasutusjuhendid, reklaammaterjalid);
  • Edasimüüjate tegevuse toetamine (probleemide lahendamine, päringutele vastamine, dokumentide ja turuinfoga varustamine);
  • Turuanalüüsi raportite koostamine (müügifailide ja kliendibaasi analüüs);
  • Projektide/kampaaniate tegevuskavade- ja kalkulatsioonide koostamine.

Ootused kandidaadile

  • Väga hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas;
  • Rahvusvahelises ettevõttes töötamise kogemus;
  • Vähemalt keskharidus(meditsiiniline eriharidus ei ole esmatähtis);
  • Väga hea arvutikasutusoskus (Excel);
  • Täpsus, kohusetundlikkus, analüüsivõimekus.

Ettevõte pakub

  • Huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes;
  • Kaasaegseid töötingimusi, häid ja toetavaid kolleege;
  • Ambitsioonikale inimesele häid arenguvõimalusi.

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • Varasem müügi-ja turundusassistendi ametikohal töötamise kogemus.

Tööpakkumise number
#277762