https://www.cvkeskus.ee/107932

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Müügi- ja turundusanalüütik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 107932

Tööpakkumise number

107932

Töö kirjeldus

Sinu töö eesmärgiks on turundus- ja müügivaldkonna toetamine läbi erinevate analüüside teostamise. Sa analüüsid toodete, kampaaniate ja klientide kasumlikkust ning teed nende põhjal kokkuvõtteid turundus- ja müügijuhtidele. Sa osaled turundus- ja müügifunktsioonide toetamise eelarvestamise protsessis, teostad erinevate uuringute analüüse ning esitad kokkuvõtted nende kohta tootejuhtidele. Samuti kuulub Sinu tööülesannete hulka iseseisvate uuringute korraldamine ja analüüs, äriplaanide analüüs ning aruannete ja raportite koostamine. Sa töötad turundusosakonnas turundusdirektori alluvuses.


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on majandusalane kõrgharidus, vähemalt 2-aastane töökogemus finantsanalüüsi/majandusarvestuse alal ning huvi müügi- ja turundusvaldkonna vastu. Sinu töös on vajalik väga hea eesti keele oskus ja hea inglise keele oskus. Sind iseloomustab süsteemne mõtlemine ja hea analüüsivõime ning Sa oled vilunud arvutikasutaja (eriti Excel). Meeskonda oodatakse töökat ja pühendunud inimest.


Ettevõte pakub

Saku Õlletehas pakub Sulle huvitavat ja mitmekülgset tööd, enesteostus- ja arenguvõimalusi, kompetentseid kolleege ning lisaks põhipalgale ettevõtte poliitikast tulenevaid soodustusi.


Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. mai 2007
Kuulutus sisestati:
11. mai 2007

FIRMA NIMI PEIDETUD

Saku Õlletehase AS on Eesti õlleturu liider ja börsiettevõte, mis tegeleb lahjade alkohoolsete jookide, karastusjookide ja lauavee tootmise, arendamise ja müügiga. Saku Õlletehas kuulub Baltic Beverages Holding kontserni, mille omanikeks on 50% Carlsberg Breweries ja 50% Scottish&Newcastle. Ettevõtte puhaskasum oli 2006. aastal 118 mln krooni ja käive 772 mln krooni. Saku Õlletehases töötab täna üle 300 töötaja.

Saku Õlletehas väärtustab oma töötajaid ja on kokku lepitud viies põhiväärtuses: edasipüüdlikkus, ausus ja avatus, koostöövalmidus, kliendikesksus ja ühiskondlik vastutus. Lisainfo ettevõtte kohta Internetis: www.saku.ee. Saku Õlletehas ootab oma meeskonda uusi liikmeid.