Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27589

Müügi- ja ostujuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ülesanneteks on mänuasjade müük suurtele kaubamajadele, kaubanduskettide ja mänguasjade kauplustele üle Eesti; sisseostude korraldamine välistarnijatelt; müügiesindajate töö kontroll ja koordineerimine; kliendipäevade korraldamine jms.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on kõrgharidusega, omab tulemuslikku müügijuhtimis- ja kliendisuhtlus-kogemust suurte kaubandusketi ettevõtetega, valdab inglise ja vene keelt, omab autojuhiluba.

Firma pakub eneseteostus- ja arenguvõimalust edukas ettevõttes ning heade tulemuste puhul väärilist tasu.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV koos palgasooviga konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse Ariko ReServ, e-mail:cv@areserv.ee
märgusõnaga:"UNO 1"

Tööpakkumise number
#27589