2023-08-23 14:48:55

Müügi- ja logistikateenuste assistent

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte e-kaubanduse kiire arenguga otsime oma kollektiivi täiskohaga töötajat, kelle ülesanneteks on:
- klienditellimuste vormistamine;
- tellitud kaupade pakendamine;
- kaupade vastuvõtmine ja väljastamine;
- kaupadele transpordi korraldamine;
- e-poe haldamine;
- dokumendihaldus ja arhiveerimine.

Ootused kandidaadile

- korrektus ja täpsus;
- eesti keele oskus kõrgtasemel;
- inglise keele mõistmist vähemalt B2 tasemel;
- enesejuhtimise ja ajaplaneerimise oskus.

Kasuks tuleb:
- vene keele oskus;
- eelnev töökogemus müügi- või logistika valdkonnas;
- Microsofti platvormi tarkvara, outlook, excel, word kasutamiskogemus;
- HansaRaama või Standard Booksi kasutamise kogemus;
- B-kategooria autojuhiluba;
- huvi hobimerenduse või kalapüügi vastu.

Ettevõte pakub

- tööd kiiresti arenevas valdkonnas;
- võimalust enesetäienduseks ja arenguks;
- võimalust osaleda valdkonna messidel Euroopas;
- palka vastavalt panusele ja võetud kohustustele.