Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #185048

Müügi-ja logistikajuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Uute klientide otsimine
Olemasolevate kliendisuhete haldamine
Transpordilahenduste väljatöötamine vastavalt kliendi soovile
Muude jooksvate ülesannete täitmine

Ootused kandidaadile

Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
Hea inglise ja vene keele oskus kõnes ja kirjas
Arvuti kasutamise oskus
Väga hea suhtlemis- ning läbirääkimisoskus
Võime näha ja arendada transpordilahendusi klientidele
Võimalike ettepanekute kujundamine

Ettevõte pakub

Huvitavat ja vastutusrikast tööd
Tööalaseid koolitusi

Tööpakkumise number
#185048