Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #208367

Müügi- ja logistikajuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kõrgtehnoloogiliste toodete aktiivne müük Euroopas;
olemasolevate klientide haldus (CRM) ja koostöö planeerimine ning uute potentsiaalste klientide leidmine;
kliendipõhise müügieelarve koostamine ja tegevuste planeerimine;
turuanalüüs ja arengutrendide jälgimine nii toodete, klientide kui konkurentide osas;
müüki toetavate tegevuste planeerimine;
osalemine näitustel ja konverentsidel toodete tutvustamiseks ning kontaktide sõlmimiseks.

Ootused kandidaadile

hea inglise keele oskus (suuline ja kirjalik);
kõrgharidus (soovitavalt tehniline või majandusalane);
eelnev töökogemus kõrgtehnoloogiliste toodetega;
iseseisvus ja kohusetundlikkus;
hea suhtlemisoskus ning läbirääkimiskogemus;
valmisolek tööreisideks.

väljakutseid esitavat tööd rahvusvahelises meeskonnas ja rahvusvaheliste klientidega (teadusasutused, kõrg- ja nanotehnoloogiaettvõtted);
tulemustel põhinevat tasusüsteemi.

Tööpakkumise number
#208367