Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #733569

MÜÜGI- ja LAOASSISTENT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tellimuste vormistamine, arvete koostamine ning kaupade väljastamine;

  • Kaupade arvele võtmine, laoseisude jälgimine, toodete markeerimine ja pakendamine;

  • Suhtlemine klientidega - arvete ja saatelehtede saatmine;

  • Klientide nõustamine ning jooksvate küsimuste lahendamine

  • Andmebaaside ja töötabelite haldamine ning müügijuhtide assisteerimine

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus;

  • väga hea suhtlemisoskus;

  • edukaks assistendi tööks vajalikud oskused ja vähemalt 2 aastane müügiassistendi kogemus;

  • heal tasemel eesti keele oskus, kasuks tuleb vene ja inglise keele oskus suhtlustasemel;

  • kõrge stressitaluvus ja kiire kohanemisvõime;

  • kohusetunne, sihikindlus ning oskus töötada iseseisvalt;

  • väga hea arvuti kasutamisoskus spetsialisti tasemel (kontoritarkvara);

  • väga hea Excel programmi tundmine

  • eelise annab Directo tarkavarprogrammiga töötamise kogemus

Ettevõte pakub

  • arenemisvõimalust ning tööalaseid väljakutseid;

  • tulemustele vastavat ning motiveerivat töötasu;

  • müügi- ja tootekoolitusi;

  • kaasaegseid töövahendeid;

  • ühtehoidvat ja toetavat meeskonda.

  • TÖÖKOHT ASUB PEETRIS – Allika tee 8.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata oma CV aadressile ave(at)startlan.ee märgusõnaga “Startlan müügiassistent”. Lisainfo e-maili või telefoni 50 87 500 teel, Startlan OÜ juhataja Ave Kivisaar.

Tööpakkumise number
#733569

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
29. september 2021

Startlan OÜ on 2003. aastal asutatud 100% Eesti kapitalil põhinev kosmeetika- ja esmatarbekaupade hulgimüügiga tegelev ettevõte. Startlan esindab mitmeid nimekaid brände ning meie koostööpartneriteks on hüper- ja supermarketid, kaubamajad, apteegid, SPA-d ja ilusalongid.
Vaata lisaks: www.startlan.ee

Vaata rohkem