Müügi- ja laoassistent VIP2

WELLMAX BALTIC OÜ

Tööpakkumise number

596158

Töö kirjeldus

Peamisteks ülesanneteks on dokumendihalduse korraldamine ning müügijuhi ja laopidaja assisteerimine. Näiteks lihtsamate tellimuste ja pakkumiste vormistamine, andmete sisestamine laoprogrammi, kaubavedude korraldamine ja saatelehtede vormistamine. Vajadusel laopidaja asendamine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame arvuti kasutusoskust, eesti ja vene keele head oskust ning täpsust ja korrektsust. Kasuks tuleb eelnev erialane töökogemus just puidu- või tootmisettevõttes või laotöös.

Pakume väljaõpet kohapeal, vaheldusrikast ja huvitavat tööd, kindlat kuupalka 900 eur/bruto, head meeskonda ja ühisüritusi.

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
8. mai 2019
Brutopalk:
900 EUR kuus
Soovin kandideerida

Müügi- ja laoassistent

Wellmax Balticu missiooniks on kõrgekvaliteedilise lehise tarnimine Siberi piirkonnast Venemaalt. Tegeleme Siberi lehise sae- ning höövelmaterjali müügiga, garanteerides alati parima kvaliteedi. Meie tootmishoone ja kontoriruum asuvad ühes hoones Illuka külas Ida-Virumaal.

Avan ettevõtte profiili