Värsked tööpakkumised

Müügi- ja kvaliteedijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 188929

Tööpakkumise number

188929

Töö kirjeldus

- Müügitöö korraldamine;
- Kvaliteedijuhtimise süsteemi juurutamine (vastavalt maaletooja poolt väljatöötatud standartitele) ja süsteemi täitmise tagamine;
- Meeskonnatöö kujundamine/rakendamine erinevate osakondade vahel.

Nõudmised kandidaadile

- Müügitöö kogemus vähemalt 3 aastat;
- Väga head eesti ja inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas;
- Head vene keele oskust;
- Tulemustele orienteeritud, otsustus- ja vastusvõimeline meeskonna liige.
Eeldame:
- Head läbirääkimis-, kuulamis- ja suhtlemisoskust;
- Kohusetundlikkust, korrektsust ja pingetaluvust.
Kasuks tulevad:
- Teadmised ja kogemused turundus valdkonnas;
- Kogemus kvalteedijuhtimise süsteemi juurutamise osalemisel.

Pakume meeldivat töökeskkonda koos professionaalse meeskonnaga, erialast koolitust, eneseteostamise võimalust ning töötulemustele vastavat palka.

Lisainfo

Kandideerimisel tuua välja CV-s palga soov.
Kui osutusite sobivaks kandidaadiks siis võtame Teiega ühendust koheselt pärast konkursi lõppu.

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. jaanuar 2010
Kuulutus sisestati:
28. detsember 2009

VikingMotors Ida-Viru on Opel ja Chevrolt autode ametlik müüja ja Opel, Chevrolet, SAAB autode ametlik remontija/teenindaja Virumaal - jõhvis. Asume Jõhvi
linna sissesõidul kaasaegses autokeskuses, mis on ehitatud 2004. aastal. Sel aastal laiendasime keskust, et saaksime täiendada esindatavate brändide
loetelu.