Värsked tööpakkumised

Müügi- ja ekspordiosakonna assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 148985

Tööpakkumise number

148985

Töö kirjeldus

• müügi- ja ekspordiosakonna assisteerimine
• tellimuste vastuvõtmine ja vormistamine
• müügiarvete koostamine
• kliendi- ja firmaürituste organiseerimine ja neil osalemine
• üldtelefoni ja e-mailide haldamine

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt keskharidus
• väga hea eesti ja inglise keele oskus, soovitavalt vene keele oskus vähemalt kesktasemel
• hea organiseerimis- ja otsustusvõime
• arvutikasutamise oskus
• soovitavalt varasem töökogemus sekretäri või klienditeenindajana

Ettevõte pakub

• noort ning toetavat meeskonda ja huvitavat tööd
• kaasaegseid töötingimusi ja konkurentsivõimelist palka
• eneseteostamise võimalust arenevas ettevõttes

Töökoht asub Jüri Tehnopargis Rae vallas.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. mai 2008
Kuulutus sisestati:
22. aprill 2008
Brutopalk:
Alates 12500 EEK kuus

Kinema OÜ on asutatud 1993. aastal. Alustasime Taani kontserni Nassau ülestõstetavate sektsioonuste müügi esindamisega Balti riikides. 1996. a. alustasime Eestis Kinema kaubamärgi all ülestõstetavate uste tootmist. Täna pakume oma klientidele täielikke lahendusi kaasaegsetele läbipääsusüsteemidele era- ja tööstuslahendustesse.