https://www.cvkeskus.ee/45128

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #45128

Müügi- ja arendusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töötaja põhilisteks ülesanneteks on uute ja olemasolevate klientidega suhtlemine, nende äriliste infovajaduste väljaselgitamine ja sellele vastavate infotoodete loomine, pakendamine ja tarnimine. Samuti on otsitaval töötajal oluline roll ettevõtte arendamisel, uute strateegiate ja taktikate loomisel ning nende elluviimisel.
Tööandja tagab loomulikult töötamiseks vajalike kaasaegsete vahendite olemasolu.
Pakutav töö eeldab nii töötamist kontoris kui klientide juures käimist, mille ajaline vahekord sõltub töötaja enda poolt eelistatavast tööstiilist, tagamaks heade tulemuste saavutamise. Töötaja töögraafik on tema enda poolt planeeritav, kuid peab olema tulemuslik. Töötaja töö tulemuslikkuse põhiliseks mõõdupuuks on ettevõtte käibe- ja kasuminumbrite lühi- ja pikaajaline suurenemine ja sellest lähtuv ettevõtte ning tema kaubamärkide väärtuse kasv.


Ootused kandidaadile

Edukas kandidaat peaks olema asjalik ja meeldiv suhtleja. Ta peaks omama tervet ja loogilist talupojamõistust ning varasemat kokkupuudet erinevate ärivaldkondadega, mõistmaks klientide ärilisi vajadusi. Oluline on omada üle keskmise empaatiavõimet ja kuulamisoskust. Samuti on oluline osata end lihtsalt ja selgelt väljendada. Töötaja peaks olema konstruktiivne ja väärtustama nii enda kui klientide aega.
Ettevõtte ärispetsiifikast lähtudes tuleb kasuks, kui töötaja on varem kokku puutunud informatsiooni müümise ja/või e-äriga ning vastavate valdkondade tootearendusega, samuti on abiks varasem töötamine webipõhiste andmeallikate ja andmebaasidega. Mõningane turunduse ja avaliku suhtlemise kogemus on ka kindlasti abiks.
Tööandja annab endale aru, et sellise oskustekomplektiga inimest leida on väga keeruline, seetõttu tasuks endast märku anda ka sellistel inimestel, kel vajalikud omadused olemas, ja mõni oskus või kogemus veel puudu :).


Ettevõte pakub

Ettevõte pakub palju ja huvitavat tööd perpektiivikas ja kasumlikus e-äri valdkonnas, võimalust suurel määral kujundada ettevõtte nägu ja tema pakutavaid tooteid, võimalust suhelda paljude meie klientide hulka kuuluvate Eesti tippettevõtetega, paindlikku ja tulemuslikkust toetavat töögraafikut, kontorit Tallinna kesklinnas (5-minutilise jalutuskäigu kaugusel vanalinnast), tööks vajalikke töövahendeid ja auto kasutamise kompensatsiooni, tasuta parkimist, noort ja aktiivset toetavat meeskonda.
Palgatingimused põhinevad suuresti töötulemustel - suur osa ettevõtte sissetulekust kulub töötajate motiveerimisele.
Ettevõtte jaoks väga olulisele ja tulemuslikule töötajale on võimalik pakkuda märkimisväärse osaluse omandamist.


Lisainfo

Informatsiooni müük on valdkond, mis meie kiiresti muutuvas ühiskonnas muutub järjest olulisemaks. Infosüsteemid sisemiste protsesside juhtimiseks ja juurdepääs internetti on olemas kõigil ettevõtetel. Edukuse seisukohalt on seetõttu kriitiliselt tähtsaks muutunud oskus "leida nõela heinakuhjast", st leida andmete ookeanist kiiresti ja minimaalsete kuludega üles just vajalik informatsioon. Konkurentide ennetamine ja info õigeaegne omamine võimaldab ettevõtetel teenida väga suuri ekstrakasumeid või maandada riske klientidest oluliselt paremini, olles kokkuvõttes pikaajaliselt edukam. Sellepärast usume, et meie ärivaldkond on lähiaastatel väga suure perspektiiviga ja kiirelt arenev.


Tööpakkumise number
#45128

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. mai 2005
Kuulutus sisestati:
10. mai 2005

CVKeskus.ee klient

Ärikliendile suunatud infoallikad internetis
http://www.tasuja.ee
http://www.economy.ee

Vaata rohkem

You are applying to:
Müügi- ja arendusjuht
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!