Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66853

Muuga tollipunkti inspektor

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tolliteenuse osutamine piiril (transiidideklaratsioonide, sisenemisdeklaratsioonide vormistamine);
  • klientidele tollieeskirjade täitmiseks vajaliku informatsiooni edastamine;
  • riski hindamine ja informatsiooni edastamine;
  • kaupade, veokite ja reisijate tolliläbivaatusele suunamine, vajadusel tolliläbivaatuse teostamine.

Ootused kandidaadile

  • Eesti keele oskus kõrgtasemel ning inglise või muu võõrkeele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
  • arvutikasutamise ja vajalike programmide ( Excel, Word jne) kasutamise oskus;
  • väga hea suhtlemis- ja meeskonnatööoskus;
  • kohusetundlikkus ja korrektsus.

Ettevõte pakub

  • Loomingulist ja vaheldusrikast tööd;
  • tööd vahetustes liikuva graafiku alusel;
  • toredat ja sõbralikku kollektiivi;
  • eneseteostamise võimalusi;
  • avalikust teenistusest tulenevaid soodustusi.

Lisainfo

Kandidaatidel palume esitada CV ja avaldus hiljemalt 1. juuniks 2006 märgusõnaga "inspektor".

Tööpakkumise number
#66853