Mustamäe kaupluse aiaosakonna hooajatöötaja (mai - august)
Bauhof Group AS Tööpakkumine aegub 7 päeva pärast.
Tööpakkumise number #700798

Bauhof Group AS
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Sinu töö on aiaosakonnas taimede eest hoolitsemine ja kastmine, kauba müügiks ettevalmistamine ja väljapanek.

Ootused kandidaadile

Eeldame, et oled:

- kohusetundlik;

- abivalmis ja hea suhtlemisoskusega;

- räägid suhtlustasandil eesti keelt.

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle:

- tööalast väljaõpet ja koolitusi;

- arengu- ja karjäärivõimalusi rahvusvahelises ettevõttes;

- konkurentsivõimelist töötasu;

- tööd paindliku graafiku alusel.

Lisainfo

Töö on hooajaline - maist augustini.
Ühendust võtame vaid valitud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#700798