Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #526585

Mustakivi kaupluse juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kaupluse töö igapäevane planeerimine ja korraldamine;
- müügiprotsessi tulemuslik juhtimine;
- kaupade tellimine ja vastuvõtt, kaubavarude jälgimine ja optimeerimine;
- kaupluse personali töö korraldamine, töögraafikute koostamine, personali
juhendamine ja motiveerimine;
- eeskujuliku klienditeeninduse tagamine;
- aruandlus ja töötulemuste analüüs.

Ootused kandidaadile

- juhtimiskogemus, oskus ja tahe töötada meeskonnas;
- eelnev töökogemus jaekaubanduses, soovitavalt kaupluses;
- hea pingetaluvus, analüüsi-, planeerimis- ja organiseerimisvõime;
- täpsus, korrektsus, ausus, initsiatiivikus;
- hea eesti keele oskus ja vene keele oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

- huvitavat, vastutusrikast ja pingelist tööd;
- pikaajalist ja stabiilset töösuhet;
- töötulemustele orienteeritud konkurentsivõimelist palka;
- erialaseid täiendkoolitusi.

Lisainfo

Kauplus asub aadressil Mahtra tn1, Tallinn.
Kasuks tuleb isikliku auto kasutamisvõimalus.

Võtame ühendust vaid sobivate kandidaatidega.
Sobiva kandidaadi leidmisel konkurss lõpeb.

Tööpakkumise number
#526585

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. mai 2018
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2018

Harju Tarbijate Ühistu on aastast 1909 tegutsev kaubandusettevõte, kus töötab ca 350 rõõmsat ja rahulolevat töötajat. Meie 20 kauplust asuvad Tallinnas ja Harjumaal.

Vaata rohkem