Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #530191

Muruniitja Mustamäele

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Muru niitmine traktori, käsiniiduki ja trimmeriga.
Hooajatöö kuni septembrikuu lõpuni.
Kui koostöö sujub hästi - võimalik tähtajatu töö / leping.
Tööpäeva algus- ja lõpppunkt Mustamäel
Võimalik osaline tööaeg. Tööpäev algab 8:30.
Niiduringidel reeglina kahekesi.

Ootused kandidaadile

Oled töökas ja sulle meeldib füüsiline töö.
Sind saab usaldada - sulle meeldib oma tööd teha hästi.
Sa oled valmis õppima uusi töövõtteid ja käsitsema aiatehnikat.
Sul peab olema kogemus teha tööd iseseisvalt.
Sa pead olema valmis töötama hooaja lõpuni (septembri lõpp).
Kasuks tuleb autojuhilubade olemasolu.

Korralik väljaõpe ja töö alustamine kogenud kolleegi kõrval.
Korralikud töövahendid.
Võimalust töötada õues ja pidevalt liikuda.
Tegus kollektiiv ja ühisüritused.

Tööpakkumise number
#530191

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Brutopalk: 950 - 1100 €/kuus
Kuulutus aegub:
18. mai 2018
Kuulutus sisestati:
19. aprill 2018

Turf OÜ on 8a. tegutsenud aiahooldusettevõte. Hooldame aedu Tallinnas ja Harjumaal. Töömahukaim tegevus on muru niitmine. Sügisel koristame lehti, talvel lükkame lund ning kevadel hooldame hekke ja põõsaid. Turfil on asukohad / hooldusringi alguspunktid Mustamäel, Lasnamäel ja Keilas.

Vaata rohkem