Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62488

Muru niitja-Haljastustööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Muru niitmine toimub murutraktori ja -trimmeriga.
  • Täistööaeg graafiku alusel
  • Objektid asuvad Tallinnas ja Tallinna lähiümbruses.
  • Välishaljastustööde teostamine

Ootused kandidaadile

  • Eelnev praktiline töökogemus murutrimmeri ja murutraktoriga
  • Töökus ja kohusetundlikkus
  • Hea tervislik ja füüsiline vorm

Ettevõte pakub

Tööd suveperioodiks
Hea töö eest korralikku palka

Lisainfo

  • Kasuks tuleb autojuhilubade olemasolu, haljastustööde kogemus
  • Töö nõuab füüsilist jõudu

Tööpakkumise number
#62488